Посетить эту Анкету   Авторські СТАТТ...  Дата создания: пятница, 16 апреля, 2021 - 15:38

Знайомства Дрогобич. Романтичне побачення з дівчиною.

Undefined
id379151615 Дрогобич, Романтичне побачення, Сіль, Чоловіки, Романтична зустріч, Жінки, Відносини, Знайомства
id2111407844 Дрогобич, Романтичне побачення, Сіль, Чоловіки, Романтична зустріч, Жінки, Відносини, Знайомства
id112613657 Дрогобич, Романтичне побачення, Сіль, Чоловіки, Романтична зустріч, Жінки, Відносини, Знайомства

Ви одинокі ? 

В нас є  для Вас гарна новина – Пошук Другої Половинки - Авторський Метод Дві Зірки - Формула Успіху,

на міжнародному сайті Знайомств Дві Зірки !!!

Скористайтеся нашим сайтом онлайн Знайомства Dvi Zirky у Дрогобичі, щоб познайомитися для шлюбу і зустрітися зі своєю Другою Половинкою !!!

Запросивши дівчину на романтичне побачення в Дрогобичі , Ви зможете побачити, як варять сіль на найстарішому заводі в Україні;  зробити селфі та спробувати на смак найсмачнішу солену каву.

Сіль була і надалі залишається

справжньою візитівкою міста.

Дрогобицька сіль є унікальною, аналогів якій за технологією виготовлення, смаковими властивостями немає у Європі.

Піднятись на найвищу вежу міста

та зробити там класне селфі.

Дрогобицька ратуша – одна з найкрасивіших та найвищих ратуш в Україні.

В історичному центрі міста Дрогобича на Львівщині височіє 40-метрова годинникова вежа міської ратуші. Це перша локація, з якої зазвичай починається знайомство з дрогобицькими пам'ятками. Адже панорама з оглядового майданчика представляє місто у всій красі. Ратуша доводиться внучкою першої дерев'яної, яка була побудована в 15 столітті. З плином часу ратуша Дрогобича не втратила свого функціонального значення. Одночасно вона є архітектурною пам'яткою і адміністративною будівлею міської ради. Крім того, в ній розташовується Галерея ваг.
 

 

id2095839320 Знайомства Дрогобич. Романтичне побачення з дівчиною.

Галерея ваг у Дрогобичі – порівняно молода експозиція немолодих експонатів. 
Більше 500 різних ваг, багатьом із яких вже давно виповнилося по 100 років, можна побачити в будівлі Міської ратуші Дрогобича. Аналог приватної дрогобицької колекції є тільки в Києві. Яких тільки ваг немає в зібранні: для яєць, листів, шоколаду, монет, золота, кухонні і аптечні ваги. Не тільки з європейських країн поповнюють власники свою колекцію. На полицях галереї є трофеї з Індії, Тибету і В'єтнаму.

id2051102242 Дрогобич, Романтичне побачення, Сіль, Чоловіки, Романтична зустріч, Жінки, Відносини, Знайомства
id1735848021 Дрогобич, Романтичне побачення, Сіль, Чоловіки, Романтична зустріч, Жінки, Відносини, Знайомства
id159824096 Дрогобич, Романтичне побачення, Сіль, Чоловіки, Романтична зустріч, Жінки, Відносини, Знайомства

Без солі не існує жодної кухні світу. Так було в усі часи. Солоні страви не просто так здаються смачнішими – наш організм потребує солі. У давнину сіль мала ще важливішу роль – її використовували як консервант для продовження терміну зберігання продуктів. Навіть були часи, коли «біле золото» слугувало грошовою одиницею – топкою солі розплачувалися за товари.

 Дрогобиччина – саме серце солеваріння, звідки починався Соляний шлях до середньовічної Європи.

Маршрут, яким сіль доставляли на продаж, називали Соляним шляхом. Певна річ, торгували не лише сіллю, але вона була чи не найголовнішим крамом. Галицьку сіль возили до сучасних Волині, Подніпров'я, Поділля, до Угорщини, Польщі та Литви. Що більша відстань транспортування – то вища ціна. До речі, шляхи могли зватись соляними, бо з валок «біле золото» потроху просипалося у дорозі, лишаючи по собі сліди.

Давній океан Тетіс лишив на згадку про себе невичерпні поклади солоної ропи саме на дрогобицьких територіях. На гербі міста 9 топок солі. Це найбільша кількість серед міст, що обрали аналогічний герб. Для порівняння, Стебник має 5 топок, Стара Сіль – 3. За часів Австро-Угорщини видобуток солі у Дрогобичі за добу міг сягати 8 тонн. Саме дрогобицької солі найбільше проходило соляним шляхом. Тому сучасне гасло «у Дрогобичі вся сіль» має цілком зрозуміле історичне підґрунтя.

Оценка: 5 (голосов 10)
Назад