Ваши Счастливые Отзывы - 12dz.com

Если вы хотите поделиться своим жизненным опытом с другими людьми, которые также как и Вы пришли на этот сайт, чтобы встретиться со своей второй половинкой. Или высказать свое мнение по знакомства на сайте www.12dz.com

Мы благодарны Вам за Ваши отзывы. Мы совершенствуемся для Вас! 

Все Ваши отзывы, предложения и вопросы присылайте наe-mail: info@12dz.com

Напоминаем! Все Ваши отзывы публикуются в соответствии с правилами сайта, а именно отзывы оскорбительного характера и с использованием ненормативной лексики, а также отзывы рекламного характера - не публикуются!.  

 

СЧАСТЛИВЫЕ ОТЗЫВЫ
alteSvit.com
 • Ольга і Олег

  Добрий день, шановна команда Dvi Zirky!

  Я зареєструвалася на Dvi Zirky близько року тому, навесні 2016 року. Було кілька відносин, але я досить швидко розуміла, що це - не те і не так. Зустрічалися і циніки в листуванні, що ще більше підривало віру ... І чесно кажучи, іноді впадала у відчай ... Але завжди згадувала: хто шукає - той завжди знайде. І продовжувала шукати. І вірила, що і мене хтось шукає.

  Не пам'ятаю точно, хто з нас першим написав іншому. Зав'язалося спілкування, але потім начебто затихло: у мене був поганий настрій, і я відповідала односкладово, - і воно майже припинилося ...

  Але одного разу я заходжу на Dvi Zirky і бачу повідомлення від Олега: «Як настрій?» Або щось в цьому дусі.
  Я і написала як є: «Роки йдуть, а Коханого немає ...».

  Олег відповідає: «Давай чай заварю».
  Попили ми чай далеко один від одного, але як ніби разом. Ну і звичайно, потім надійшла пропозиція від Олега: «Давай зустрінемося».
  «Давай, звичайно, - відповідаю, - але тільки не на днях, а в п'ятницю, 1 квітня, практично через тиждень».
  Ми надсилали на тижні один одному повідомлення, потім обмінялися номерами телефонів, почула голос Олега - подобається! Та й фотографії мені сподобалися ще раніше: великий спортивний хлопець!

  Домовилися про зустріч у ресторані в центрі Києва. Олег приїхав з великим букетом, приємно мене здивував. У нас дуже швидко і легко пішло спілкування, ще по листуванню ми з'ясували, що обидва з Вінниці: Олег там народився, а я жила всі шкільні роки. Ми майже земляки!

  Загалом, сидимо, розмовляємо, їмо, вино п'ємо. Олег взяв мене за руку, і мені стало ще тепліше ... Ресторан закривався, але ми обидва розуміємо, що розлучатися не хочемо. Пішли в бар, поговорили там, перейшли в інший бар-клуб - там потанцювали, весь час щось обговорювали, жартували, веселилися.
  Далі ... А далі треба або щось придумувати, тому, що комусь це може здатися чимось за рамками пристойності або власних поглядів на життя і відносини, але, якщо справді, то з моменту нашої першої зустрічі ми не розлучалися .

  «Перша зустріч відразу переросла в життя. І так трапляється!"

  Що можна сказати? Ми обидва шалено щасливі !!! І безмежно раді, що знайшли один одного на Вашому сайті Академії Сім'ї Dvi Zirky, тому що в житті кожен з нас багато чого пережив в особистих відносинах.

  Ми вже зустрічалися з його і моїми друзями. І як у прислів'ї: «Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти», спілкування з друзями Олега ще більше переконало мене, що Олег - класний! І все, що з нами відбувається - правильно!

  P.S. Звичайно, Олег мені зізнався згодом, що я відразу йому сподобалася по фото, і листування сподобалася. Він дуже засмутився, що спілкування майже припинилося і зробив ще кілька спроб продовжити спілкування зі мною, і остання - увінчалася успіхом.

  З повагою і вдячністю, Ольга і Олег з Києва.

Оценка: 5 (голосов 16)
Отзыв опубликован: понедельник, 5 июня, 2017 - 16:46
просмотров 914