Посетить эту Анкету   Авторські СТАТТ...  Дата создания: суббота, 18 марта, 2023 - 10:40

Собаки гавкають на одних людей, а на інших — ні, чому так є, інформують Перші Real Знайомства 12dz.com

Undefined
id2134346279 Домашні тварини, На кого гавкають собаки, Собаки, Чому собаки гавкають на людей

Іноді може здатися, що собака гавкає без причини. Деяких людей це дратує. Однак не варто злитися на собак, адже вони рідко гавкають просто так. Господарям слід розібратися в причинах, щоб краще розуміти свого вихованця.
Сьогодні поговоримо про те, чому гавкають собаки. А ще розберемося, чому до одних людей вони прихильні, а до інших — ні.

Собака гавкає без причини

Для початку варто сказати, що гавкіт — це природний спосіб спілкування собак. У дикій природі собаки нечасто видають зайві звуки. Але ось домашні пси гавкають досить часто. Для цього є ряд цілком природних причин. Не варто злитися на тварину, краще розібратися, в чому проблема.

Зазвичай гавкотом собака реагує на певний подразник. Дорослі собаки, які не мають проблем із соціалізацією, не гавкають без причини. Гавкіт — це сигнал, що щось йде не так. І тут обов'язково потрібно з'ясувати причину. Інакше це увійде у звичку. Потім відучити її від цього буде дуже складно.

id1255359297 Собаки гавкають на одних людей, а на інших — ні, чому так є, інформують Перші Real Знайомства 12dz.com

Нова обстановка

Найчастіше собаки гавкають, коли потрапляють в якісь нові обставини. Наприклад, зустрічають нову людину або потрапляють в незнайоме місце. Пес відчуває новий запах, через що може відчувати загрозу. Собака може відчувати тривогу і невпевненість. Не ігноруйте сигнали тварини. Спробуй її заспокоїти і підбадьорити. Це дасть собаці відчуття безпеки. Також не забувайте, що дуже важливо займатися соціалізацією собаки. Так їй буде простіше відвідувати незнайомі місця, інформують Перші  Real  Знайомства 12dz.com 

Захист господаря

Всі собаки віддані господареві і будуть захищати його від усього, що здасться їм небезпечним. Через це собаки часом гавкають на людей, які надягають шапку або відкривають парасольку. В цьому випадку потрібно дати зрозуміти псу, що тобі нічого не загрожує. Хоча цей інстинкт залишиться з ним назавжди. Вже точно не варто лаяти за спробу вас захистити.

 

id1345618629 Домашні тварини, На кого гавкають собаки, Собаки, Чому собаки гавкають на людей

На кого гавкають собаки

Також ми задалися питанням, чому на одних людей собаки гавкають, а на інших — ні. Для цього може бути кілька причин. Всі люди відрізняються фізичними характеристиками і поведінкою. Від деяких з них собака може відчувати загрозу. Наприклад, високий зріст, гучний голос або сильний запах можуть нервувати пса. Він буде гавкати на таку людину.

Також зовнішній вигляд людини може нагадати собаці про щось погане. Адже у цих тварин є асоціативне мислення і негативні спогади. Деякі люди можуть здатися псу небезпечними просто через якийсь запах або зовнішній вигляд. В такому випадку тварина буде гавкати, інформують Перші  Real  Знайомства 12dz.com 

Вважається, що домашні улюбленці можуть визначити навіть характер людини. Вони дуже чутливі. Собаки вловлюють думки господаря і його ставлення до певної людини. Якщо господареві людина неприємна, то і собаці вона не сподобається. Це важко пояснити, але собаки часто гавкають на злих людей.

Тепер ви двічі подумаєте, перед тим як сказати, що собака гавкає без причини. Адже вони дуже розумні і віддані тварини. Якщо навчитися їх розуміти і регулярно займатися їх вихованням, тоді ніяких проблем не виникне!
 

Оценка: 5 (голосов 2)
Назад