Весна. Травень. Пори року

Назад
Украинский

Травень вже вповні вступив у свої володіння. Це чарівний місяць буяння життя в природі, яскравості барв, справжнього тепла, надій на добрий урожай та на кращу долю.

Повітря напоєне пахощами бузку, земля заквітчана жовтогарячими килимами кульбаб та лісовими озерцями ніжних конвалій, а на тлі блакиті неба горять рожево-білі свічки каштанів.

З давніх-давен збереглася назва місяця, в якому буяють трави. У стародавніх рукописах так і значиться: «...місяць Майї, рекомий – травнь». Адже за давньогрецькою міфологією цей місяць був присвячений богині Майї, дочці Атланта і Плейони, матері Гермеса (Меркурія). Майя була старшою з семи сестер Плеяд (в Україні звуться Стожари), небесних німф, що з’являються на небі саме в травні, віщуючи настання сприятливої для мореплавства пори.

Весна-красуня заквітчала землю веселковими барвами квітів, соковитою зеленню трав, теплом і щирістю погожих днів. Настав час наснажити людські душі світлими почуттями, мріями, коханням. І тут слово бере соловейко – щироголосий віщун весняного настрою, молодості й любові.

Це справжній гімн весні. Щирим, світлим почуттям, наповнює серця і душі людей радістю його пісня робить їх натхненними, крилатими. Саме тому місяць буяння трав, квітів, сонячних променів і ніжних почуттів був присвячений прадавніми віщунами соловейкові.

Весна. Травень. Пори року  1171931459
Весна. Травень. Пори року  715786949
Весна. Травень. Пори року  853433822
Весна. Травень. Пори року  523687750
Весна. Травень. Пори року  948421877
Весна. Травень. Пори року  771711855
Весна. Травень. Пори року  1925139583
Оценка: 5 (голосов 4)
Посетите Самые уникальные обои, редкие фотографии и красивые картинки на сайте DVI ZIRKY, по таким категориям как: Дерева, Пори року, Прикмети, Трава, Травень, Сонце, Природа, Птахи, Весна, Квіти, и много других качественных изображений на рабочий стол Вашего компьютера, или мобилного телефона. Коллекция изображений всегда обновляется! Будьте всегда в курсе новейших обоев, фото и картинок!