Наруто Узумакі. Аніме. Японія

Назад
Украинский

Аніме (яп. アニメ ) — японська анімація.

В Японії термін «аніме» зазвичай використовується по відношенню до будь-якого анімаційного фільму або мультфільму, а в інших країнах цей термін використовується для позначення саме японської анімації.

Аніме — це добре розвинений вид мистецтва й тому користується популярністю не лише в Японії, але й у світі.

Познайомтеся з Наруто Узумакі - юним ніндзя, якому належить пройти довгий шлях до своєї мрії. Однак для досягнення будь-якої мети потрібні вірні товариші, яких Наруто належить знайти.

Ця історія про те, як знайти в собі сили не здаватися, коли ніхто навколо не вірить в успіх.

А ще це виняткова і неповторна в своєму роді класика - найцікавіше пригода ніндзя всіх часів! Це історія, в якій розповідається про хлопчика-ніндзя. Він мріє стати Хокаге: главою свого села. Але Хокаге - це наймудріший і сильний ніндзя села, тому хлопець спробує подолати купу випробувань, перемогти безліч супротивників, заслужити повагу, підрости морально і фізично.

Аніме часто (але не завжди) відрізняється характерною манерою зображення персонажів та фону.

Випускається в формі телевізійних серіалів, а також фільмів, що розповсюджуються на відеоносіях або пристосовані для кінопоказу. Для аніме характерне надзвичайне жанрове різноманіття, яке в інших країнах притаманне кіно, а не анімації.

Окрім загальних жанрів (бойовик, детектив тощо), є й специфічні, властиві лише аніме.

Саме різноманітність та орієнтація на глядачів різного віку є головними перевагами аніме. В інших країнах анімація є переважно абстрактним мистецтвом для дітей, або ж використовується для пародійних та гумористичних творів, в той час як аніме — повноцінне мистецтво. Більша частина аніме-серіалів — це екранізація японських коміксів — манґи, втім є й екранізації книжок, а також повністю самостійні роботи.

Найдавніше аніме, знайдене в 2005 році, було створено близько століття тому — це короткометражний анімаційний фільм Katsudō Shashin створений у 1907 році.

Він був намальований із п'ятдесяти, на стрічці целулоїда, кадрів. Зображений на них хлопчик малює ієрогліфи 活动 写真, що означають «рухомі фотографії» і використовувані в той час для позначення слова «кіно», потім повертається до глядача, знімає капелюх і кланяється.

Художник і автор цієї анімації невідомий. Перші експерименти з анімацією в Японії почалися ще в 1913 році, а перші анімаційні фільми з'явилися в 1917 році. Це були маленькі фільми довжиною від однієї до п'яти хвилин.

Найпершим японським анімаційним фільмом вважається «Новий альбом начерків» (1917) Сімокава Отена, також цього року був створений «Битва мавпи і краба» Кітаями Сейотаро, а в 1918 році — «Момотаро».

Перші  Real  Знайомства Дві Зірки

Наруто Узумакі. Аніме. Японія Аніме, Наруто, Анімація, Японія, Фільми, Мультфільми, Наруто Узумакі, Мрія id1994482379
Наруто Узумакі. Аніме. Японія Аніме, Наруто, Анімація, Японія, Фільми, Мультфільми, Наруто Узумакі, Мрія id1014524801
Наруто Узумакі. Аніме. Японія Аніме, Наруто, Анімація, Японія, Фільми, Мультфільми, Наруто Узумакі, Мрія id1888178389
Наруто Узумакі. Аніме. Японія Аніме, Наруто, Анімація, Японія, Фільми, Мультфільми, Наруто Узумакі, Мрія id325502977
Наруто Узумакі. Аніме. Японія Аніме, Наруто, Анімація, Японія, Фільми, Мультфільми, Наруто Узумакі, Мрія id169362489
Оценка: 5 (голосов 10)
Посетите Самые уникальные обои, редкие фотографии и красивые картинки на сайте DVI ZIRKY, по таким категориям как: Анімація, Мрія, Наруто, Наруто Узумакі, Японія, Фільми, Аніме, Мультфільми, и много других качественных изображений на рабочий стол Вашего компьютера, или мобилного телефона. Коллекция изображений всегда обновляется! Будьте всегда в курсе новейших обоев, фото и картинок!