Посетить эту Анкету   Авторські СТАТТ...  Дата создания: понедельник, 19 марта, 2018 - 14:39

Скільки потрібно бути на Дві Зірки, щоб знайти ідеальні стосунки?

Украинский
 Скільки потрібно бути на Дві Зірки, щоб знайти ідеальні стосунки? id875809095

 

Одним із переваг онлайн-знайомств Дві Зірки є те, що він дає людям ширший вибір потенційних партнерів.

Але скільки вибору потрібно зробити, щоб знайти ідеальні стосунки?
Дослідження показують, що вибір між багато варіантів може бути проблематичним, Баррі Шварц  стверджує, що чим більше варіантів Ви маєте, тим гірше Ви зрештою відчуваєте свій вибір.
Логіка говорить нам, що наші рішення призводять до кращих результатів, коли представлені більші варіанти. З рішенням, яке могло б сформувати все наше життя, вибір між 100 пропозиціями партнера, вважається кращим вибором між 5. Зважаючи на більшу кількість людей, ми відчуваємо більше впевненості у знаходженні когось, що тісно відповідає тому, що ми шукаємо.
Але психологічне дослідження викличе цю інтуїцію. Хоча люди часто очікують більшого вибору для посилення їх прийняття рішень, ми можемо насправді перевантажуватись широким набором варіантів, зменшуючи як мотивацію для вирішення, так і можливість задоволення вибору.

Як вирішити брак мотивації ?

У дослідженні, що досліджує цю "тиранію вибору", Ієнгар і Леппер знайшли докази цього протиріччя. Використовуючи дегустаційний стенд в американському гастрономічному магазині, вони пропонували покупцям обмежений або широкий вибір різних джемів. Хоча широкий вибір привернув більше людей, вони зауважили, що в десять разів більша кількість (!) учасників придбали щось, якщо враховувати обмежений набір. Цей результат був підтверджений і в іншому контексті; пропонуючи студентам коледжу, додаткове кредитування, вони знайшли ще багато студентів, які взяли участь, коли надали менший вибір варіантів .
Дослідники Шах і Волфорд встановили подібний експеримент у бібліотеці американських коледжів, пропонуючи студентам знижку на ручки в різних розмірах. Результати дослідження були подібні до результатів дослідження Айенгара та Леппера і дали пропозицію "оптимального" обсягу вибору. Використовуючи послідовно збільшувані набори опцій, вони побачили, що дуже обмежений та дуже обширний вибір стимулює найнижчу кількість покупок. Проте люди, однак, вдвічі частіше купують ручку, якщо вони представлені за вибором середнього розміру.

Більше вибору, менше задоволення?

Бажаючи протестувати цей ефект вибору на подальше задоволення, Ієнґар і Леппер також попросили учасників після вибору з обмеженої чи великої кількості шоколадних цукерок. Вони виявили, що люди були більше задоволені, якщо вони зробили свій вибір з меншого вибору цукерок.

Які наслідки для онлайн-знайомств на Дві Зірки?

Ці висновки цікаві тим, як діє онлайн-знайомство на Дві Зірки.
Стимулюючий ефект вибору перевантаження може означати, що люди, які приймають рішення щодо дуже великої кількості онлайн-опцій, часто втрачають бажання робити вибір. Це свідчить про те, що сайти, які пропонують тисячі потенційних кандидатів на знайомство, можуть перешкоджати, а не полегшувати пошук потрібного партнера.
Вам потрібно оприділитися, яку людину Ви хочете бачити поряд зі собою. Найкращий варіант такий, Ви любите футбол – шукаєте партнера який також любить футбол; Ви любите займатися спортом – шукаєте кохану людину, яка теж любить спорт; Ви любите ходити в театр – шукаєте людину, яка теж любить театр і так далі, це вже залежить від Ваших поглядів на життя.
Імовірність невдоволення  з рішенням може також збільшуватися, коли у людей занадто багато варіантів партнерів. Люди схильні переоцінювати обсяг вибору, який вони хочуть, передбачаючи більше задоволення від більшого вибору.
Вам потрібно стежити за новинами на сайті Дві Зірки: перегляд фотографій або перегляду лише самих останніх профілів, що означає більше шансів на знайомство.
Можливе задоволення може зменшитися, якщо люди будуть менш впевненими у своєму рішенні з більшого набору і приймуть рішеня, що стосуються "компромісів" між варіантами.

Академія Сім'ї "Дві Зірки" бажає успішних знайомств.

Оценка: 5 (голосов 12)
Назад