Знакомства. Только у нас на сайте есть уникальные знакомства! Также у нас на сайте Вы сможете не только знакомиться и общаться с красивыми женщинами и мужчинами, но и читать интересные статьи и реальные отзывы!

Лидеры сайта
Аватар пользователя Vitaliy_K


Vitaliy_K

Я: мужчина   мне: 34 года
Украина , Киев


О себе: При переписке  Посмотреть →

Аватар пользователя Iryna_43


Iryna_43

Я: женщина   мне: 43 года
США , Chicago


О себе: При переписке  Посмотреть →

Аватар пользователя Yuri L


Yuri L

Я: мужчина   мне: 36 лет
Великобританія , London


О себе:

Працюю, забезпечений, спортивний, люблю спорт і природу, зі Львова.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Михайло_58


Михайло_58

Я: мужчина   мне: 58 лет
Украина , Львов


О себе:

Вдівець, дочка замужем, проживає в Франції, зараз живу один у великому особняку, який хоче, як і я душевного тепла і ласки, забезпечений всім для гарного життя, бракує лише гарної жінки поряд.

Більше про себе опишу в переписці, при взаємній симпатії.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Ярослав 64


Ярослав 64

Я: мужчина   мне: 64 года
Украина , Львов


О себе:

Щирі вітання Дорогим Жінкам сайту Дві Зірки !!!!!

Дуже хочу зустріти кохану дружину, діти дорослі живуть окремо, одружені. Вдівець, маю невеликий бізнес, люблю працю і працьовитих людей, живу один в особняку, подобається здорова їда і позитив в житті, люблю сміх, жарти, ходити в театр, подорожувати по світу хочеться вдвох.

Буду радий нашому знайомству.

...  Посмотреть →

Аватар пользователя Sergey W.


Sergey W.

Я: мужчина   мне: 47 лет
Канада , Winnipeg


О себе:

Я вважаю себе чесним і дбайливим. Я люблю сміятися. Я шукаю справжнього партнера по життю, кохану дружину і друга. Вдівець, але життя продовжується і треба жити далі, радіти сонцю і кожному гарному ранку. В житті романтик. Син забезпечений, одружений, живе окремо.

Люблю спорт і не уявляю життя без нього, це мій заряд енергії на цілий день. Люблю подорожувати, люблю...  Посмотреть →Аватар пользователя Marichka 35


Marichka 35

Я: женщина   мне: 35 лет
Канада , Vancouver


О себе:

Розлучена, виховую дочку 8 років, працюю, забезпечена, без шкідливих звичок, люблю активне і насичене життя, займаюсь спортом, люблю музику, порядок в домі, гарний відпочинок.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Peter 59


Peter 59

Я: мужчина   мне: 59 лет
Бельгия , Bruxelles


О себе:

Здрастуйте !!
Мене звати Петро. Родом зі Львова.
Я тут, щоб знайти свою любов, жінку та найкращого друга
Щоб побудувати щасливу сім'ю.
Все інше в житті я маю, і пропоную з усією моєю любов'ю.

Я хотів би, щоб наші мрії та прагнення були однаковими і щоб ми їх досягнули. Я люблю подорожувати і насолоджуватися музикою та театром, дуже...  Посмотреть →Аватар пользователя Igor D.


Igor D.

Я: мужчина   мне: 59 лет
Германия , München


О себе:

Вітаю всіх Жінок на сайті і бажаю кожній Жінці зустрітися з її коханим !!!
Цього хочу і я, зустріти тут своє кохання.
Живу один, вдівець, забезпечений, діти дорослі, проживають окремо. Хочеться жити гарно, споживати смачну і корисну їжу з коханою, разом подорожувати, зранку дарувати один одному усмішку і бажати щастя.
Хочу створити гармонійну сім'ю з...  Посмотреть →Аватар пользователя Danylo


Danylo

Я: мужчина   мне: 36 лет
Канада , Ottawa


О себе:

Я сподіваюсь зустрітися з дівчиною, яка бачить у шлюбі повагу, любов і взаєморозуміння, готова бути вірною і насолоджуватися життям разом, рука об руку, коли ми об'єднуємо наші серця і починаємо створювати нашу сім'ю.

Я нічого не курю, не п'ю алкоголь, не ходжу, не їду в нічні клуби / бари. Ці заходи несумісні з успішним шлюбом та з дітьми. Я живу...  Посмотреть →Аватар пользователя Незабудка


Незабудка

Я: женщина   мне: 53 года
Украина , Львов


О себе:

Довгі переписки не веду. Давай краще зізвонимося або зустрінемося в кафе. Шукаю стабільні відносини для життя.
Люблю життя у всіх його проявах!

  Посмотреть →

Аватар пользователя Oleg 46


Oleg 46

Я: мужчина   мне: 46 лет
Германия , München


О себе:

Мої вітання всім Дівчатам і Жінкам сайту Дві Зірки, хочу вірити в те, що тут є Моя Єдина.
Розлучений, через непорозуміння, або іншими словами були "чужими" людьми, зараз, як ніколи хочеться зустріти Свою Людину, яка розуміє життя і труднощі життєві, які деколи стаються. Але скажу зі свого власного досвіду, ці труднощі, чи випробування, мене робили сильнішим...  Посмотреть →Аватар пользователя Alexey


Alexey

Я: мужчина   мне: 46 лет
Великобританія , Manchester


О себе:

На даний час - один, але звідси піду з парою !!! Що кажу, те і роблю, завжди, можливо життя скорегує, але я впевнено йду вперед.

Люблю ловити кайф від життя, в задоволенні життям, тільки позитивні ноти, є різні ситуації - це правда, але ця правда розкриває мені очі, аналізую і далі, нема часу нюні розводити - треба жити, треба насолоджуватися красою, природою,...  Посмотреть →Аватар пользователя LINA99


LINA99

Я: женщина   мне: 47 лет
Словения , Ljubljana


О себе:

Живу настоящим, с надеждой на будущее и с опытом прошлого. Люблю жизнь во всех ее проявлениях. Веду здоровый образ жизни, в свободное время люблю бывать в музеях, на выставках, посещать оперу, театр, концерты классической музыки, под настроение слушать легкий рок и блюз, бывать на природе, путешествовать, люблю хорошую кухню (сама экспериментирую на кухне тоже...),...  Посмотреть →Аватар пользователя Zlata Van.


Zlata Van.

Я: женщина   мне: 45 лет
Канада , Vancouver


О себе:

Вдова, син дорослий проживає окремо, забезпечена, уроженка Вінниці, люблю домашній затишок і гармонію почуттів, дуже люблю квіти і природу, маю власний бізнес, врівноважена і позитивна.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Ruslan K.V.


Ruslan K.V.

Я: мужчина   мне: 32 года
Канада , Winnipeg


О себе:

Спортивний, врівноважений, наполегливий, щирий і щедрий, одружений не був, люблю жити і життя у всіх його проявах. Люблю жартувати і дуже подобаються люди, які люблять і розуміють жарти. Живу з бабусею. Про себе можна писати багато, але на мою думку і я, і та дівчина, чи жінка з якою буде вестися спілкування - покажемося один одному в ході переписки.
На поїзд не спішу...  Посмотреть →Аватар пользователя Mykhailo T.


Mykhailo T.

Я: мужчина   мне: 62 года
Канада , Toronto


О себе:

Дякую, що знайшли час прочитати мій профіль. Я дійсно хороша людина і все ще доступний ...Так склалося в житті, що один, з Івано-Франківська, люблю працювати і відпочивати і шукаю теплі стосунки з люблячою жінкою.

Я багато разів був в Україні. Я зустрічався з кількома українськими дамами, але для мене взаємна любов не розквітала. Здається, що більшість жінок більше...  Посмотреть →Аватар пользователя Vlad17


Vlad17

Я: мужчина   мне: 63 года
Украина , Львов


О себе:

Вдівець, великий відрізок часу провів в Канаді, Торонто, гарна держава, звичаї, культура але свою зрілість хочу зустріти в Україні, тут де народився, виріс, одружився і ставав на ноги. Незнаю, як кому але будучи за океаном я бачив у снах свій дім і своє життя у Львові. Народився на передмісті Львова, недавно повернувся до свого дому, зараз зайнятий реконструкцією дому,...  Посмотреть →Аватар пользователя Maxim M.


Maxim M.

Я: мужчина   мне: 49 лет
Франция , Marseille


О себе:

Вдівець, забезпечений. Люблю кататися на яхті, займаюся плаванням, люблю відпочивати біля води. Веселий. доброзичливий. Шукаю жінку з подібними смаками на життя.
Все що буде нас цікавити обговоримо.

  Посмотреть →

Аватар пользователя tanjagold


tanjagold

Я: женщина   мне: 41 год
Германия , Frankfurt am Main


О себе:

Я Танюша , вітаю всіх мужчин..Шукаю чоловіка у якого зі мною багато спільного..Люблю мужчин з почуттям гумору ..і які дивляться на життя позитивно.... Живу в Німеччині 20 років .,маю сина 15 років..все інше при переписці ..Бажаю всім гарного дня та успіху у пошуках коханої людини..

  Посмотреть →

Аватар пользователя Wołodymyr53


Wołodymyr53

Я: мужчина   мне: 53 года
Польша , Warszawa


О себе:

Я тут для серйозних стосунків. Я шукаю жінку з життєвим досвідом, добрими цінностями, інтелектом, зрілістю та мріями. Яка відноситься до життя з гумором, яка бачить красу навколо себе, романтичну, яка є дійсно Жінкою.

Діти дорослі, забезпечені. Вдівець. Забезпечений. Маю власний бізнес. В моєму саду 350 кущів троянд, люблю створювати красу навколо себе. Романтик....  Посмотреть →Аватар пользователя Christina 38


Christina 38

Я: женщина   мне: 38 лет
Канада , Toronto


О себе:

Розлучена, виховую сина, працюю, забезпечена, мої коріння з Дрогобича на Львівщині, буваю в Україні. Все що цікавить обох - в переписці.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Руслан 519


Руслан 519

Я: мужчина   мне: 51 год
Украина , Львов


О себе:

Забезпечений, проживаю один, син дорослий одружений, люблю активне життя, відпочинок, подорожі, смачно поїсти.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Valeriy_53


Valeriy_53

Я: мужчина   мне: 53 года
Германия , München


О себе:

20 років живу в Мюнхені, моє друге рідне місто після Львова, вдівець, діти дорослі, одружені, живуть окремо, маю маленький бізнес, на життя вистарчає і ще залишається, люблю позитивних людей, які впевнені в собі, люблять активне життя.

  Посмотреть →