Знакомства. Только у нас на сайте есть уникальные знакомства! Также у нас на сайте Вы сможете не только знакомиться и общаться с красивыми женщинами и мужчинами, но и читать интересные статьи и реальные отзывы!

Лидеры сайта
Аватар пользователя tanjagold


tanjagold

Я: женщина   мне: 41 год
Германия , Frankfurt am Main


О себе:

Я Танюша , вітаю всіх мужчин..Шукаю чоловіка у якого зі мною багато спільного..Люблю мужчин з почуттям гумору ..і які дивляться на життя позитивно.... Живу в Німеччині 20 років .,маю сина 15 років..все інше при переписці ..Бажаю всім гарного дня та успіху у пошуках коханої людини..

  Посмотреть →

Аватар пользователя Wołodymyr53


Wołodymyr53

Я: мужчина   мне: 53 года
Польша , Warszawa


О себе:

Я тут для серйозних стосунків. Я шукаю жінку з життєвим досвідом, добрими цінностями, інтелектом, зрілістю та мріями. Яка відноситься до життя з гумором, яка бачить красу навколо себе, романтичну, яка є дійсно Жінкою.

Діти дорослі, забезпечені. Вдівець. Забезпечений. Маю власний бізнес. В моєму саду 350 кущів троянд, люблю створювати красу навколо себе. Романтик....  Посмотреть →Аватар пользователя Christina 38


Christina 38

Я: женщина   мне: 38 лет
Канада , Toronto


О себе:

Розлучена, виховую сина, працюю, забезпечена, мої коріння з Дрогобича на Львівщині, буваю в Україні. Все що цікавить обох - в переписці.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Руслан 519


Руслан 519

Я: мужчина   мне: 51 год
Украина , Львов


О себе:

Забезпечений, проживаю один, син дорослий одружений, люблю активне життя, відпочинок, подорожі, смачно поїсти.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Valeriy_53


Valeriy_53

Я: мужчина   мне: 53 года
Германия , München


О себе:

20 років живу в Мюнхені, моє друге рідне місто після Львова, вдівець, діти дорослі, одружені, живуть окремо, маю маленький бізнес, на життя вистарчає і ще залишається, люблю позитивних людей, які впевнені в собі, люблять активне життя.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Vitaliy H.


Vitaliy H.

Я: мужчина   мне: 63 года
Германия , Hamburg


О себе:

Вдівець, діти дорослі, забезпечені, живуть своїм життям. Народився у Львові.
Живу в Німеччині доволі довго, люблю позитив сам і таку ж хочу зустріти жінку, подобається, коли жінка вміє готувати, деколи готую сам. Маю гарні достатки, зараз подорожую, відвідаю різні країни, хотів би ще багато років прожити з коханою жінкою, разом подорожувати і насолоджуватися красою...  Посмотреть →Аватар пользователя Lady exclusive-2018


Lady exclusive-2018

Я: женщина   мне: 58 лет
Украина , Тернополь
Телефон и другие контактные данные ☰: (+38) 067 2975 742 buscorresp@gmail.com

О себе:

познайомлюсь з економічно активним мужчиною (економістом, фінансистом), буду партнером у професійній дільності, сімейних відносинах

  Посмотреть →

Аватар пользователя Catherine


Catherine

Я: женщина   мне: 28 лет
Франция , Marseille


О себе:

Моя родина емігрувала в Францію 8 років тому, зараз мені подобається тут жити, хотіла би на Вашому сайті зустріти хлопця з України, який має бажання переїхати сюди, або хлопця з Франції.
Відповідальна, налаштована на позитив, бачу вихід з любої ситуації, трудолюбива і наполеглива, планую створити власний бізнес, за освітою модельєр-конструктор, подобається втілювати в...  Посмотреть →Аватар пользователя Georgy


Georgy

Я: мужчина   мне: 46 лет
Австрия , Wien


О себе:

Одинокий, трохи довго затягнув з часом для кар'єри, але зараз задоволений життям, маю все необхідне для забезпеченої сім'ї. Раніше жив в Хмельницьку, зараз тут, вже 21 рік.
Люблю танці, співаю, люблю музику, дружу з спортом, природа, гори, море - улюблені місця для відпочинку.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Zenya


Zenya

Я: женщина   мне: 31 год
Канада , Toronto


О себе:

Я хочу зустріти чоловіка, доброго з гарним почуттям гумору, з яким не тільки цікаво говорити, але і приємно мовчати, і просто насолоджуватися його присутністю в моєму житті.
Замужем не була, на даний час дітей немаю, але бажаю мати, народилася і виросла у Львові, переїхала з батьками в Канаду тому 10 років.
Зараз проживаю окремо від батьків у власній квартирі,...  Посмотреть →Аватар пользователя Руслан_35


Руслан_35

Я: мужчина   мне: 35 лет
Украина , Львов


О себе:

10 років був в Польщі, заробляв гроші на свою майбутню сім'ю, зараз добудовую будинок, є автомобіль, люблю кататися на мотоциклі, дуже люблю подорожувати, відпочинок на природі, займаюся спортом, стараюся вести здоровий спосіб життя, зараз працюю над створенням, маю надію що буду його вести разом з майбутньою дружиною, не проти дітей від попереднього шлюбу.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Олег Л.


Олег Л.

Я: мужчина   мне: 54 года
Украина , Львов


О себе:

Вдівець, діти дорослі, проживають окремо, маю власний бізнес, живу один, люблю подорожувати у власному авто, дуже люблю відпочивати на природі, прихильник здорової їди і здорового глузду, з повагою відношуся до людей, але зі всіма не буду, шукаю одну єдину.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Marta_45


Marta_45

Я: женщина   мне: 45 лет
Бельгия , Bruxelles


О себе:

Мої вітання всім Чоловікам на сайті.
Життя порозкидало українців по всьому світу, але як би чудово не жилося за кордоном, є якась внутрішня потреба спілкуватися на рідній мові. Завжди собі ставлю мету, що я маю зробити, так я досягла успіху в бізнесі, син дорослий забезпечений, проживає окремо, має свою сім'ю.
Займаюся фітнесом, слідкую за своїм здоров...  Посмотреть →Аватар пользователя Danylo T.


Danylo T.

Я: мужчина   мне: 45 лет
Греция , Thessaloniki


О себе:

Розлучений, дочка заміжня, забезпечений, займаюся спортом, веду здоровий спосіб життя.
Продовження знайомства - в спілкуванні.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Артур К.


Артур К.

Я: мужчина   мне: 36 лет
Украина , Киев


О себе:

Мої вітання Дівчатам і Жінкам, які звернуть увагу на мою анкету.
Познайомлюся з дівчиною, чи жінкою яка займається бізнесом, віддам перевагу незаміжнім дівчатам.
Цілеспрямований, успішний, веселий, здоровий, такі якості маю бажання бачити і в своїй супутниці життя, кому не відповів, вибачте.

Ми витрачаємо час, шукаючи ідеального коханця, замість того, щоб...  Посмотреть →Аватар пользователя OOLENA


OOLENA

Я: женщина   мне: 57 лет
Канада , Toronto


О себе:

Живу в Канаді довший час. Діти живуть в Україні та US. Припускаю можливість зміни місця в межах Америки. Задоволена життям. Але воно дуже коротке щоб витрачати його тільки для самозадоволення. Хочеться розділити щастя з пристійним чоловіком, який відбувся у цьому житті. Якщо це Ви, давайте познайомимося...

А на додаток: "... гарна господиня, смачно готую,...  Посмотреть →Аватар пользователя Галина09


Галина09

Я: женщина   мне: 45 лет
Украина , Львов


О себе:

Звати мене Галина. Народилася і живу у Львові. Освіта вища,працюю у сфері освіти. Віруюча,греко-католик. Одруженою не була, дітей немає. Чому саме так склалося, а не інакше? Важко розказати про людське життя декількома словами. Його потрібно пережити.
На життя не нарікаю, маю гарну родину, добрих друзів. Серйозна, відповідальна, спокійна, чесна та надійна....  Посмотреть →Аватар пользователя Eugene_39


Eugene_39

Я: мужчина   мне: 43 года
Канада , Toronto


О себе:

Дякую, що знайшли час для перегляду мого профілю!

Я володію власним бізнесом і дуже важко працювати над тим, щоб забезпечити чудове життя тут для себе і своєї другої половинки. Розглядаю варіанти проживання в Канаді. Докладніша інформація в листуванні, обмін контактами при симпатії. Поважаю вихованих і терплячих жінок, які на позитивній хвилі.

Добрий,...  Посмотреть →Аватар пользователя Paul_37V


Paul_37V

Я: мужчина   мне: 37 лет
Канада , Vancouver


О себе:

Одружений не був, старанний, відповідальний, спортивний, розвиваю свій бізнес, родом з Львівської області, буваю на Україні раз в рік, більш детально обговоримо в переписці.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Vladyslav999


Vladyslav999

Я: мужчина   мне: 38 лет
Канада , Ottawa


О себе:

Довший час проживаю в Оттаві, виїхав разом з батьками, забезпечений матеріально, люблю спорт і притримуюсь поглядів здорового способу життя, на зустріч з дівчиною приїду в Україну. Більш детально думаю обговоримо все в переписці.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Vasyl67


Vasyl67

Я: мужчина   мне: 65 лет
Германия , Hamburg


О себе:

Шукаю приємну для серця даму, яка згідна на переїзд до мене. Сам забезпечений. Хороша робота, люблю активний відпочинок. Шукаю жінку для створення сім'ї, шлюбу. Дочка і син дорослі, забезпечені, живуть окремо, розлучений. Вибачте, кому не відповів, відповім тільки з фото, бажано в повний ріст.
Не буду лукавити, хочеться що би була мила і обов'язково віруюча...  Посмотреть →Аватар пользователя Vitali_y


Vitali_y

Я: мужчина   мне: 46 лет
Украина , Львов


О себе:

Розлучений, син дорослий навчається в Польщі, забезпечений, дуже люблю гори, збирати гриби, тай взагалі зранку пройтися по свіжому повітрі, займаюся спортом, часто буваю в Польщі, Чехії, Німеччині по роботі.

  Посмотреть →

Аватар пользователя ОленаПП


ОленаПП

Я: женщина   мне: 47 лет
Украина , Луцк (Волынская область)
Телефон и другие контактные данные ☰: pom0105@ukr.net

О себе:

Живу і радію кожному дню, на життя не скаржусь, і я вдячна Богові за те, що маю. Маю дітей, маю добру роботу, маю хороших друзів, з якими дружимо півжиття. Люблю спілкуватися з друзями, люблю дітей, собак, відпочинок на природі, подорожі. Все є і все в мене добре, але ще хочеться простого жіночого щастя : кохати й бути коханою.)
Хочу зустріти й покохати чоловіка...  Посмотреть →Аватар пользователя Євген-59


Євген-59

Я: мужчина   мне: 59 лет
Украина , Львов


О себе:

Одинокий, працюю, маю власний бізнес, люблю жити, діти дорослі, забезпечені, живуть окремо, спорт мій друг, а плавання подруга), дуже люблю насичене життя, подорожі,улюблена робота і в порядку нерви, це саме головне, бо з них все і починається...щоб це в мене не починалося, цю тему для обговорення опускаю, приймаю життя яке воно є, бо сам його і зробив, коли щось не так то...  Посмотреть →