Знакомства. Только у нас на сайте есть уникальные знакомства! Также у нас на сайте Вы сможете не только знакомиться и общаться с красивыми женщинами и мужчинами, но и читать интересные статьи и реальные отзывы!

Лидеры сайта
Аватар пользователя Marichka 35


Marichka 35

Я: женщина   мне: 35 лет
Канада , Vancouver


О себе: При переписке  Посмотреть →

Аватар пользователя Peter 59


Peter 59

Я: мужчина   мне: 59 лет
Бельгия , Bruxelles


О себе:

Здрастуйте !!
Мене звати Петро. Родом зі Львова.
Я тут, щоб знайти свою любов, жінку та найкращого друга
Щоб побудувати щасливу сім'ю.
Все інше в житті я маю, і пропоную з усією моєю любов'ю.

Я хотів би, щоб наші мрії та прагнення були однаковими і щоб ми їх досягнули. Я люблю подорожувати і насолоджуватися музикою та театром, дуже...  Посмотреть →Аватар пользователя Igor D.


Igor D.

Я: мужчина   мне: 59 лет
Германия , München


О себе:

Вітаю всіх Жінок на сайті і бажаю кожній Жінці зустрітися з її коханим !!!
Цього хочу і я, зустріти тут своє кохання.
Живу один, вдівець, забезпечений, діти дорослі, проживають окремо. Хочеться жити гарно, споживати смачну і корисну їжу з коханою, разом подорожувати, зранку дарувати один одному усмішку і бажати щастя.
Хочу створити гармонійну сім'ю з...  Посмотреть →Аватар пользователя Danylo


Danylo

Я: мужчина   мне: 36 лет
Канада , Ottawa


О себе:

Я сподіваюсь зустрітися з дівчиною, яка бачить у шлюбі повагу, любов і взаєморозуміння, готова бути вірною і насолоджуватися життям разом, рука об руку, коли ми об'єднуємо наші серця і починаємо створювати нашу сім'ю.

Я нічого не курю, не п'ю алкоголь, не ходжу, не їду в нічні клуби / бари. Ці заходи несумісні з успішним шлюбом та з дітьми. Я живу...  Посмотреть →Аватар пользователя Незабудка


Незабудка

Я: женщина   мне: 53 года
Украина , Львов


О себе: При переписке  Посмотреть →

Аватар пользователя Oleg 46


Oleg 46

Я: мужчина   мне: 46 лет
Германия , München


О себе:

Мої вітання всім Дівчатам і Жінкам сайту Дві Зірки, хочу вірити в те, що тут є Моя Єдина.
Розлучений, через непорозуміння, або іншими словами були "чужими" людьми, зараз, як ніколи хочеться зустріти Свою Людину, яка розуміє життя і труднощі життєві, які деколи стаються. Але скажу зі свого власного досвіду, ці труднощі, чи випробування, мене робили сильнішим...  Посмотреть →Аватар пользователя Alexey


Alexey

Я: мужчина   мне: 46 лет
Великобританія , Manchester


О себе:

На даний час - один, але звідси піду з парою !!! Що кажу, те і роблю, завжди, можливо життя скорегує, але я впевнено йду вперед.

Люблю ловити кайф від життя, в задоволенні життям, тільки позитивні ноти, є різні ситуації - це правда, але ця правда розкриває мені очі, аналізую і далі, нема часу нюні розводити - треба жити, треба насолоджуватися красою, природою,...  Посмотреть →Аватар пользователя LINA99


LINA99

Я: женщина   мне: 46 лет
США , Washington, D.C.


О себе:

Живу настоящим, с надеждой на будущее и с опытом прошлого. Люблю жизнь во всех ее проявлениях. Веду здоровый образ жизни, в свободное время люблю бывать в музеях, на выставках, посещать оперу, театр, концерты классической музыки, под настроение слушать легкий рок и блюз, бывать на природе, путешествовать, люблю хорошую кухню (сама экспериментирую на кухне тоже...),...  Посмотреть →Аватар пользователя Zlata Van.


Zlata Van.

Я: женщина   мне: 45 лет
Канада , Vancouver


О себе:

Вдова, син дорослий проживає окремо, забезпечена, уроженка Вінниці, люблю домашній затишок і гармонію почуттів, дуже люблю квіти і природу, маю власний бізнес, врівноважена і позитивна.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Leonid A.


Leonid A.

Я: мужчина   мне: 48 лет
Нидерланды , Amsterdam


О себе:

Веселої вдачі, люблю на життя дивитися з позитивом, працюю, забезпечений, займаюся спортом, розлучений. Дочка замужем, проживає окремо.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Ruslan K.V.


Ruslan K.V.

Я: мужчина   мне: 32 года
Канада , Winnipeg


О себе:

Спортивний, врівноважений, наполегливий, щирий і щедрий, одружений не був, люблю жити і життя у всіх його проявах. Люблю жартувати і дуже подобаються люди, які люблять і розуміють жарти. Живу з бабусею. Про себе можна писати багато, але на мою думку і я, і та дівчина, чи жінка з якою буде вестися спілкування - покажемося один одному в ході переписки.
На поїзд не спішу...  Посмотреть →Аватар пользователя Mykhailo T.


Mykhailo T.

Я: мужчина   мне: 62 года
Канада , Toronto


О себе:

Дякую, що знайшли час прочитати мій профіль. Я дійсно хороша людина і все ще доступний ...Так склалося в житті, що один, з Івано-Франківська, люблю працювати і відпочивати і шукаю теплі стосунки з люблячою жінкою.

Я багато разів був в Україні. Я зустрічався з кількома українськими дамами, але для мене взаємна любов не розквітала. Здається, що більшість жінок більше...  Посмотреть →Аватар пользователя Vlad17


Vlad17

Я: мужчина   мне: 63 года
Украина , Львов


О себе:

Вдівець, великий відрізок часу провів в Канаді, Торонто, гарна держава, звичаї, культура але свою зрілість хочу зустріти в Україні, тут де народився, виріс, одружився і ставав на ноги. Незнаю, як кому але будучи за океаном я бачив у снах свій дім і своє життя у Львові. Народився на передмісті Львова, недавно повернувся до свого дому, зараз зайнятий реконструкцією дому,...  Посмотреть →Аватар пользователя Maxim M.


Maxim M.

Я: мужчина   мне: 49 лет
Франция , Marseille


О себе:

Вдівець, забезпечений. Люблю кататися на яхті, займаюся плаванням, люблю відпочивати біля води. Веселий. доброзичливий. Шукаю жінку з подібними смаками на життя.
Все що буде нас цікавити обговоримо.

  Посмотреть →

Аватар пользователя tanjagold


tanjagold

Я: женщина   мне: 41 год
Германия , Frankfurt am Main


О себе:

Я Танюша , вітаю всіх мужчин..Шукаю чоловіка у якого зі мною багато спільного..Люблю мужчин з почуттям гумору ..і які дивляться на життя позитивно.... Живу в Німеччині 20 років .,маю сина 15 років..все інше при переписці ..Бажаю всім гарного дня та успіху у пошуках коханої людини..

  Посмотреть →

Аватар пользователя Wołodymyr53


Wołodymyr53

Я: мужчина   мне: 53 года
Польша , Warszawa


О себе:

Я тут для серйозних стосунків. Я шукаю жінку з життєвим досвідом, добрими цінностями, інтелектом, зрілістю та мріями. Яка відноситься до життя з гумором, яка бачить красу навколо себе, романтичну, яка є дійсно Жінкою.

Діти дорослі, забезпечені. Вдівець. Забезпечений. Маю власний бізнес. В моєму саду 350 кущів троянд, люблю створювати красу навколо себе. Романтик....  Посмотреть →Аватар пользователя Christina 38


Christina 38

Я: женщина   мне: 38 лет
Канада , Toronto


О себе:

Розлучена, виховую сина, працюю, забезпечена, мої коріння з Дрогобича на Львівщині, буваю в Україні. Все що цікавить обох - в переписці.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Руслан 519


Руслан 519

Я: мужчина   мне: 51 год
Украина , Львов


О себе:

Забезпечений, проживаю один, син дорослий одружений, люблю активне життя, відпочинок, подорожі, смачно поїсти.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Valeriy_53


Valeriy_53

Я: мужчина   мне: 53 года
Германия , München


О себе:

20 років живу в Мюнхені, моє друге рідне місто після Львова, вдівець, діти дорослі, одружені, живуть окремо, маю маленький бізнес, на життя вистарчає і ще залишається, люблю позитивних людей, які впевнені в собі, люблять активне життя.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Vitaliy H.


Vitaliy H.

Я: мужчина   мне: 63 года
Германия , Hamburg


О себе:

Вдівець, діти дорослі, забезпечені, живуть своїм життям. Народився у Львові.
Живу в Німеччині доволі довго, люблю позитив сам і таку ж хочу зустріти жінку, подобається, коли жінка вміє готувати, деколи готую сам. Маю гарні достатки, зараз подорожую, відвідаю різні країни, хотів би ще багато років прожити з коханою жінкою, разом подорожувати і насолоджуватися красою...  Посмотреть →Аватар пользователя Lady exclusive-2018


Lady exclusive-2018

Я: женщина   мне: 58 лет
Украина , Тернополь
Телефон и другие контактные данные ☰: (+38) 068 309 21 26; buscorresp@gmail.com

О себе:

познайомлюсь із професійно-активним мужчиною, буду партнером у професійній діяльності, у сімейних відносинах; у відносинах - відповідальна, у спілкуванні - доброзичлива

  Посмотреть →

Аватар пользователя Georgy


Georgy

Я: мужчина   мне: 46 лет
Австрия , Wien


О себе:

Одинокий, трохи довго затягнув з часом для кар'єри, але зараз задоволений життям, маю все необхідне для забезпеченої сім'ї. Раніше жив в Хмельницьку, зараз тут, вже 21 рік.
Люблю танці, співаю, люблю музику, дружу з спортом, природа, гори, море - улюблені місця для відпочинку.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Zenya


Zenya

Я: женщина   мне: 31 год
Канада , Toronto


О себе:

Я хочу зустріти чоловіка, доброго з гарним почуттям гумору, з яким не тільки цікаво говорити, але і приємно мовчати, і просто насолоджуватися його присутністю в моєму житті.
Замужем не була, на даний час дітей немаю, але бажаю мати, народилася і виросла у Львові, переїхала з батьками в Канаду тому 10 років.
Зараз проживаю окремо від батьків у власній квартирі,...  Посмотреть →Аватар пользователя Marta_45


Marta_45

Я: женщина   мне: 45 лет
Бельгия , Bruxelles


О себе:

Мої вітання всім Чоловікам на сайті.
Життя порозкидало українців по всьому світу, але як би чудово не жилося за кордоном, є якась внутрішня потреба спілкуватися на рідній мові. Завжди собі ставлю мету, що я маю зробити, так я досягла успіху в бізнесі, син дорослий забезпечений, проживає окремо, має свою сім'ю.
Займаюся фітнесом, слідкую за своїм здоров...  Посмотреть →