Знайомства. Тільки у нас на сайті є унікальні знайомства! Також у нас на сайті Ви зможете не тільки знайомитись і спілкуватись з гарними жінками і чоловіками, а й читати цікаві статті і реальні відгуки!

Лідери сайту
Аватар пользователя Daniel 48


Daniel 48

Я: мужчина   мне: 48 лет
Швейцария , Zürich


О себе:

В Швейцарії працюю за контрактом, проживаю один, розлучений, дочка замужем проживає окремо, постійно проживаю у Львові, але є можливість жити як в Швейцарії, так і у Львові.

Люблю природу, тварин, позитивних, добродушних людей, люблю подорожувати, часто по роботі буваю в США, Канаді, Великобританії.

Хотів би на Вашому сайті, зустріти хорошу жінку.

Решта...  Посмотреть →Аватар пользователя Vladyslav_47


Vladyslav_47

Я: мужчина   мне: 47 лет
США , Los Angeles


О себе:

Вітаю
Переглядав сайт, дуже багато гарних дівчат, аж очі розбігаються, я не султан, я українець і вже багато років проживаю в США, тому шукаю ту, з якою одружуся. Сам з Львівської області, люблю жарти, позитив, поважаю мудрих людей, особливо, хто набрався життєвого досвіду з власних помилок, бо як кажуть, впасти і піднятися - це похвально, а піднятися і усвідомити,...  Посмотреть →Аватар пользователя Ilariya


Ilariya

Я: женщина   мне: 23 года
Украина , Киев


О себе:

Відповідальна, позитивно дивлюся на життя і навколишній світ, займаюся спортом, веду здоровий спосіб життя. Люблю тварин, люблю відпочивати на природі, подорожувати.
Працюю разом з батьками в сімейному бізнесі.
Дуже хочу зустріти на Вашому сайті хлопця з подібними поглядами на життя.
Решта інформації, яка буде нас цікавити в переписці.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Люба С.


Люба С.

Я: женщина   мне: 58 лет
Украина , Тернополь


О себе:

Народилася і виросла в Тернополі,
18 років прожила в Польщі, зараз повернулася на Україну, тут хочу жити далі.
Маю власний бізнес, забезпечена, проживаю одна, діти дорослі забезпечені. Дуже подобається куховарити, люблю квіти, вирощую троянди, посадила молодий сад, з минулого урожаю зробила вино, яке закоркувала і чекаю, щоб відкрити на нашому весіллі.
...  Посмотреть →Аватар пользователя Katya_339


Katya_339

Я: женщина   мне: 33 года
США , Philadelphia


О себе:

Забезпечена, успішна, весела натура, займаюся спортом, працюю.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Силан


Силан

Я: мужчина   мне: 47 лет
Австрия , Wien


О себе:

Маю власний бізнес, з Тернопільської області, зараз проживаю в Австрії, тут по запрошенню свого дідуся, який вже 57 років проживає в Австрії, маю бізнес діда, який люблю і поважаю.
Хочу на Вашому сайті зустріти Жінку, яка розуміє працю бізнесмена - це не завжди відпочинок 24 години на добу, це праця і гармонія в сім'ї, дуже люблю достатки, спокій в стосунках, повагу і...  Посмотреть →Аватар пользователя Klavdiya


Klavdiya

Я: женщина   мне: 47 лет
Украина , Киев


О себе:

Розумна, ввічлива, наполеглива, весела, спортивна.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Zoryana36


Zoryana36

Я: женщина   мне: 36 лет
Украина , Львов


О себе:

Мені завжди подобалися і зараз подобаються чоловіки, які вміють досягати запланованого чесною працею, бо іншого успіху не знаю, як чесна, наполеглива праця і робота над собою. Такого світогляду дотримуюся я і такого ж, або подібного світогляду хочу зустріти чоловіка на цьому сайті. Читала Ваші відгуки, Ви молодці, маю тверду віру в те, що і я знайду і зустрінуся зі своїм...  Посмотреть →Аватар пользователя Радомир


Радомир

Я: мужчина   мне: 38 лет
Украина , Киев


О себе:

Відповідальний, спортивний, прихильник здорової, домашньої їжі і способу життя, люблю і поважаю позитив, гумор, розваги, свята, поїздки в екзотичні країни, шопінг, мода.

Познайомлюся з дівчиною для створення гармонійної сім'ї.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Катя о.


Катя о.

Я: женщина   мне: 29 лет
Канада , Ottawa


О себе:

Мої вітання Двом Зіркам і всім хлопцям на сайті.
Прийшла на цей сайт з вірою вийти заміж. В житті наполеглива. подобаються хлопці позитивні, наполегливі, працьовиті, з почуттям гумору.
Народилася в Тернополі, 11 років живу з батьками в Канаді, працюю, хочу і зараз думаю над тим, як втілити в життя свою мрію про власний бізнес. Хотіла би зустріти хлопця, який...  Посмотреть →Аватар пользователя Станіслав52


Станіслав52

Я: мужчина   мне: 51 год
Украина , Львов


О себе:

Вітаю
Маю величезне бажання познайомитися, в подальшому одружитися з хорошою, порядною жінкою.
Врівноважений, культурний, забезпечений, проживаю один, маю власний бізнес, хотів би мати ще і помічницю в бізнесі, мудру порадницю.
Маю все необхідне для життя - бракує лише кохання.
Більш детальну інформацію про себе і Вас, обговоримо в переписці і...  Посмотреть →Аватар пользователя Ярослав Тернопіль


Ярослав Тернопіль

Я: мужчина   мне: 59 лет
Украина , Тернополь


О себе:

Забезпечений, цілеспрямований, врівноважений.
Шукаю партнера в житті, помічника і порадника, жінку з якою комфортно і приємно.

  Посмотреть →

Аватар пользователя ГАЛИНА 47


ГАЛИНА 47

Я: женщина   мне: 47 лет
Украина , Киев


О себе:

Працюю, забезпечена, займаюся спортом, люблю відпочинок в горах, біля моря, в екзотичних країнах, гарна господиня, люблю вирощувати квіти.

З мужчиною, який може забезпечити сім'ю, не в розумінні, що мене потрібно забезпечити, а працьовитий, наполегливий, відповідальний мужчина, якому можна довіритись і довіряти.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Борис Ст.


Борис Ст.

Я: мужчина   мне: 58 лет
Украина , Львов


О себе:

Доброго здоров'я, гарного настрою, всім жінкам, сайту Дві Зірки.
Дуже хочеться старість зустріти з коханою жінкою. Вдівець,дочка проживає в Швеції з чоловіком і дітьми, багато років пропрацював в Польщі, зараз в рідному Львові. Подобаються жінки-господині, які люблять чистоту в домі, вміють гарно і смачно накормити чоловіка, в старші роки освіта не так важлива, але...  Посмотреть →Аватар пользователя Susana


Susana

Я: женщина   мне: 34 года
Канада , Montréal


О себе:

Відповідальна, чесна, розважлива, спортивна, прихильник здорового способу життя, народилася, здобула освіту в Києві.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Valentyn48


Valentyn48

Я: мужчина   мне: 48 лет
Украина , Киев


О себе:

Проживаю один, дочка замужем, живе окремо,маю власний бізнес, комунікабельний, забезпечений, займаюся спортом, подорожі за кордон і по Україні у вільний від роботи час.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Nataliia_Vinnitsa


Nataliia_Vinnitsa

Я: женщина   мне: 44 года
Украина , Винница


О себе:

Комунікабельна , з почуттям гумору , спокійна та врівноважена , добра та чесна, люблю займатися спортом, у вільний від роботи час подорожую. Радію життю, не стогну і не скаржуся, випромінюю веселощі й щастя і впевнена - кохання неодмінно знайде мене! Усім бажаю чудового присмаку життя, великої вдачі та справжнього щастя.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Vladyslav59


Vladyslav59

Я: мужчина   мне: 59 лет
Украина , Львов


О себе:

Вдівець, діти забезпечені, проживають в Канаді, часто по роботі буваю за кордоном, маю власний бізнес, люблю відпочинок за кордоном і в нас на Україні, люблю домашній затишок, прочитав Вашу статтю про ідеальну жінку, цікаво написано, взяв на замітну, можливо таку Жінку зустріну у Вас, буду за це вдячний, тому що бути одним не дуже весело, хочеться чути вдома приємний голос...  Посмотреть →Аватар пользователя Віра Володимирівна


Віра Володимирівна

Я: женщина   мне: 43 года
Украина , Львов


О себе:

Проживаю одна, син забезпечений, живе в Польщі, маю невеликий бізнес, забезпечена, люблю готувати смачні страви, вирощувати квіти, доглядати за садом, подорожувати, люблю плавати, весела, люблю жартувати і радіти життю.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Max Ph


Max Ph

Я: мужчина   мне: 38 лет
США , Philadelphia


О себе:

Привіт :-)

На цьому сайті мій товариш одружився, вирішив і я попробувати влаштувати своє життя, а вдруг пощастить... хочу в це вірити.

Проживаю один, забезпечений, займаюся спортом, кар'єру зробив, життя чудове, хочеться ці чудеса життя розділяти з коханою і нашими дітьми. Люблю подорожувати, був в США, Канаді, Мексиці, Кубі, Єгипті, Китаї, хочу побувати у...  Посмотреть →Аватар пользователя Vassyl 52


Vassyl 52

Я: мужчина   мне: 52 года
Германия , Bremen


О себе:

Маю намір створити щасливу, гармонійну сім'ю з хорошою жінкою, якщо є діти, буду для них добрим батьком, більш детально будемо знайомитися і вже тоді побачимо, чи підходимо один одному.
Кому не відповів, прошу вибачення, у Вас і в мене є свій ідеал, як кажуть ідеалів немає, але все ж я маю надію, що на цьому сайті, таку жінку зустріну.
Бажаю всім зустріти своє...  Посмотреть →Аватар пользователя Oleg 349


Oleg 349

Я: мужчина   мне: 34 года
Нидерланды , Amsterdam


О себе:

Одружений не був, за контрактом працюю в Голандії, є можливість проживати тут або в Україні. Забезпечений всім необхідним для нормального сімейного життя.
Адекватний, наполегливий, працьовитий, люблю відпочивати на природі, подорожувати, люблю свою роботу.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Volodymyr 35


Volodymyr 35

Я: мужчина   мне: 35 лет
Германия , Stuttgart


О себе:

Зараз працюю в Німеччині, забезпечений, народився в Житомирі, освіту одержав у Львові. Є можливість жити в Німеччині, або в Україні, коли є гроші, місце проживання можна вибрати де подобається, жити в особняку чи в квартирі, хоча мені більше подобається особняк, де є чисте повітря і простір, але це питання будемо вирішувати вдвох.

Люблю спорт, працю, свою роботу,...  Посмотреть →Аватар пользователя Igor 48


Igor 48

Я: мужчина   мне: 48 лет
Польша , Kraków


О себе:

Всім доброго настрою, хто завітав на мою сторінку.

На цей сайт я прийшов з надією і вірою, зустріти хорошу дружину, в якої м'який характер, гарні манери, вміння згладжувати життєві кути.

Я цілеспрямований, відкритий для всього доброго, позитивного, корисного в житті.
Маю власний бізнес, забезпечений, народився, виріс, одержав освіту в Івано Франківську....  Посмотреть →