Знакомства. Только у нас на сайте есть уникальные знакомства! Также у нас на сайте Вы сможете не только знакомиться и общаться с красивыми женщинами и мужчинами, но и читать интересные статьи и реальные отзывы!

Лидеры сайта
Аватар пользователя Volodymyr


Volodymyr

Я: мужчина   мне: 61 год
Украина , Киев


О себе:

Забезпечений, 18 років прожив в Канаді, в Торонто, супер країна, но старіти і радіти розвитку України, радіти життю хочу в Україні.
Діти дорослі забезпечені, проживають в Канаді і США, часто буваю за кордоном, спорт, здоровий спосіб життя - невід'ємна частина мого життя, позитив і віра в добро, наполеглива праця - мої супутники.
Розвиваю свій бізнес на Україні...  Посмотреть →Аватар пользователя Vladyslav59


Vladyslav59

Я: мужчина   мне: 59 лет
Украина , Львов


О себе:

Вдівець, діти забезпечені, проживають в Канаді, часто по роботі буваю за кордоном, маю власний бізнес, люблю відпочинок за кордоном і в нас на Україні, люблю домашній затишок, прочитав Вашу статтю про ідеальну жінку, цікаво написано, взяв на замітну, можливо таку Жінку зустріну у Вас, буду за це вдячний, тому що бути одним не дуже весело, хочеться чути вдома приємний голос...  Посмотреть →Аватар пользователя Ярослав Львів


Ярослав Львів

Я: мужчина   мне: 42 года
Украина , Львов


О себе:

Я, доброзичливий і дбайливий, люблю подорожувати.

Я вірю в любов і сім'ю, хотів би, щоб мені довіряла, та дівчина, яка є для мене, я буду піклуватися про тебе.
У парі щастя є можливим лише тоді, коли обоє щасливі, хотів би створити нашу щасливу сім'ю.

Я добра, легка, чесна і вірна людина. Друзі описували мене як хлопця з великим почуттям гумору. Я...  Посмотреть →Аватар пользователя Віра Володимирівна


Віра Володимирівна

Я: женщина   мне: 43 года
Украина , Львов


О себе:

Проживаю одна, син забезпечений, живе в Польщі, маю невеликий бізнес, забезпечена, люблю готувати смачні страви, вирощувати квіти, доглядати за садом, подорожувати, люблю плавати, весела, люблю жартувати і радіти життю.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Olesya34


Olesya34

Я: женщина   мне: 32 года
Канада , Toronto


О себе:

Привіт ), я щаслива жінка за своєю природою. Я шукаю людину, яка буде на моєму боці до кінця нашого життя. Я думаю, що хороший шлюб повинен бути партнерством, і хочеться того, хто розумний, дбайливий і щирий.

Я дуже обережна у виборі людей, яким я даю свою дружбу і довіряю, людина має спочатку завоювати моє серце. Тим часом я відкрита для регулярного спілкування, щоб...  Посмотреть →Аватар пользователя Roman 898


Roman 898

Я: мужчина   мне: 48 лет
Украина , Львов


О себе:

Так склалося, що зараз один, вдівець, дочка замужем, проживає в Бельгії з чоловіком, маю власний бізнес, забезпечений всім для щасливого життя, дуже люблю подорожувати, люблю свою роботу, люблю дарувати подарунки.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Max Ph


Max Ph

Я: мужчина   мне: 38 лет
США , Philadelphia


О себе:

Привіт :-)

На цьому сайті мій товариш одружився, вирішив і я попробувати влаштувати своє життя, а вдруг пощастить... хочу в це вірити.

Проживаю один, забезпечений, займаюся спортом, кар'єру зробив, життя чудове, хочеться ці чудеса життя розділяти з коханою і нашими дітьми. Люблю подорожувати, був в США, Канаді, Мексиці, Кубі, Єгипті, Китаї, хочу побувати у...  Посмотреть →Аватар пользователя Vassyl 52


Vassyl 52

Я: мужчина   мне: 52 года
Германия , Bremen


О себе:

Маю намір створити щасливу, гармонійну сім'ю з хорошою жінкою, якщо є діти, буду для них добрим батьком, більш детально будемо знайомитися і вже тоді побачимо, чи підходимо один одному.
Кому не відповів, прошу вибачення, у Вас і в мене є свій ідеал, як кажуть ідеалів немає, але все ж я маю надію, що на цьому сайті, таку жінку зустріну.
Бажаю всім зустріти своє...  Посмотреть →Аватар пользователя Oleg 349


Oleg 349

Я: мужчина   мне: 34 года
Нидерланды , Amsterdam


О себе:

Одружений не був, за контрактом працюю в Голандії, є можливість проживати тут або в Україні. Забезпечений всім необхідним для нормального сімейного життя.
Адекватний, наполегливий, працьовитий, люблю відпочивати на природі, подорожувати, люблю свою роботу.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Volodymyr 35


Volodymyr 35

Я: мужчина   мне: 35 лет
Германия , Stuttgart


О себе:

Зараз працюю в Німеччині, забезпечений, народився в Житомирі, освіту одержав у Львові. Є можливість жити в Німеччині, або в Україні, коли є гроші, місце проживання можна вибрати де подобається, жити в особняку чи в квартирі, хоча мені більше подобається особняк, де є чисте повітря і простір, але це питання будемо вирішувати вдвох.

Люблю спорт, працю, свою роботу,...  Посмотреть →Аватар пользователя Igor 48


Igor 48

Я: мужчина   мне: 48 лет
Польша , Kraków


О себе:

Всім доброго настрою, хто завітав на мою сторінку.

На цей сайт я прийшов з надією і вірою, зустріти хорошу дружину, в якої м'який характер, гарні манери, вміння згладжувати життєві кути.

Я цілеспрямований, відкритий для всього доброго, позитивного, корисного в житті.
Маю власний бізнес, забезпечений, народився, виріс, одержав освіту в Івано Франківську....  Посмотреть →Аватар пользователя Ірина І50


Ірина І50

Я: женщина   мне: 50 лет
Украина , Червоноград (Львовская область)


О себе:

Я вважаю себе чесною, щирою, комунікабельною, освіченою жінкою. Маю веселу вдачу та почуття гумору. Люблю домашніх тварин, подорожі і природу. З музикою пов'язана моя професійна діяльність. Вдова. Маю доньку, яка проживає з чоловіком в Лондоні. Шукаю справжнього партнера по життю, мою людину, з якою хочу пізнавати світ, розділяти радість і смуток, ділитися враженнями та...  Посмотреть →Аватар пользователя Михайло 57


Михайло 57

Я: мужчина   мне: 57 лет
Украина , Львов


О себе:

Люблю людей позитивних, з такими людьми приємно спілкуватися і працювати, маю власний бізнес, живу один, дочка замужем проживає в Німеччині, часто буваю по роботі за кордоном, люблю подорожувати, дуже хочу зустріти жінку на Вашому сайті, щоб разом жити, подорожувати, займатися спортом і вірити, що любов переможе все.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Галина09


Галина09

Я: женщина   мне: 46 лет
Украина , Львов


О себе: При переписке  Посмотреть →

Аватар пользователя Оленка123


Оленка123

Я: женщина   мне: 41 год
Украина , Львов
Телефон и другие контактные данные ☰: gorom-72@i.ua

О себе:

Я доброзичлива і спокійна, люблю сімейний затишок, подорожувати, море, плавати, готувати смачні страви, весела, життєрадісна, намагаюсь у всьому бачити добро і позитив та радіти життю. Проживаю сама, забезпечена, маю хорошу роботу і гарних друзів. Так сталось,що я розлучена, дітей немає. Хочу познайомитись із доброю людиною. Детальніше - при взаємній симпатії. Сподіваюсь...  Посмотреть →Аватар пользователя Artem-U


Artem-U

Я: мужчина   мне: 47 лет
Украина , Киев


О себе:

Завжди стараюся знайти найкращий життєвий варіант, подобається і самому мислити, жити позитивно і спілкуватися з такими людьми, спортивний, врівноважений, цілеспрямований, дочка замужем, живе окремо, розлучений, маю власний бізнес, забезпечений, дуже люблю подорожувати, відвідувати нові місця, веду здоровий спосіб життя.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Vitaliy_K


Vitaliy_K

Я: мужчина   мне: 34 года
Украина , Киев


О себе:

Одружений не був, наразі дітей немає, але бажаю мати, відповідальний, чесний, працьовитий, заможній, в Київ переїхав зі Львова, маю свій бізнес, люблю позитив, спорт, відпочинок.
Все, що буде цікавити більше - при симпатії.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Larysa_ukr


Larysa_ukr

Я: женщина   мне: 44 года
Украина , Киев


О себе:

Живу в Києві, маю вищу освіту, працюю, роботою задоволена. Заміжньою не була, дітей немає. Люблю домашній затишок, чистоту та порядок, люблю готувати. Подобається відпочивати на природі, збирати гриби, зустрічатися з друзями, а також просто спокійно відпочити перед телевізором. Для мене дуже важливо взаєморозуміння, вміння чути один одного, що дає можливість приймати...  Посмотреть →Аватар пользователя Yuri L


Yuri L

Я: мужчина   мне: 36 лет
Великобританія , London


О себе:

Працюю, забезпечений, спортивний, люблю спорт і природу, зі Львова.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Михайло_58


Михайло_58

Я: мужчина   мне: 58 лет
Украина , Львов


О себе:

Вдівець, дочка замужем, проживає в Франції, зараз живу один у великому особняку, який хоче, як і я душевного тепла і ласки, забезпечений всім для гарного життя, бракує лише гарної жінки поряд.

Більше про себе опишу в переписці, при взаємній симпатії.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Ярослав 64


Ярослав 64

Я: мужчина   мне: 64 года
Украина , Львов


О себе:

Щирі вітання Дорогим Жінкам сайту Дві Зірки !!!!!

Дуже хочу зустріти кохану дружину, діти дорослі живуть окремо, одружені. Вдівець, маю невеликий бізнес, люблю працю і працьовитих людей, живу один в особняку, подобається здорова їда і позитив в житті, люблю сміх, жарти, ходити в театр, подорожувати по світу хочеться вдвох.

Буду радий нашому знайомству.

...  Посмотреть →

Аватар пользователя НаталіРус


НаталіРус

Я: женщина   мне: 57 лет
Украина , Ивано-Франковск
Телефон и другие контактные данные ☰: rusnak.natalia290758@gmail.com

О себе:

Відповідальна, весела, люблю подорожувати, люблю відпочивати в горах, кататися на лижах, люблю сімейний затишок,чистоту в домі, смачно готувати, але дуже хочеться ділити це все з коханою людиною.

  Посмотреть →

Аватар пользователя Peter 59


Peter 59

Я: мужчина   мне: 59 лет
Бельгия , Bruxelles


О себе:

Здрастуйте !!
Мене звати Петро. Родом зі Львова.
Я тут, щоб знайти свою любов, жінку та найкращого друга
Щоб побудувати щасливу сім'ю.
Все інше в житті я маю, і пропоную з усією моєю любов'ю.

Я хотів би, щоб наші мрії та прагнення були однаковими і щоб ми їх досягнули. Я люблю подорожувати і насолоджуватися музикою та театром, дуже хотілося б...  Посмотреть →Аватар пользователя Igor D.


Igor D.

Я: мужчина   мне: 59 лет
Германия , München


О себе:

Вітаю всіх Жінок на сайті і бажаю кожній Жінці зустрітися з її коханим !!!
Цього хочу і я, зустріти тут своє кохання.
Живу один, вдівець, забезпечений, діти дорослі, проживають окремо. Хочеться жити гарно, споживати смачну і корисну їжу з коханою, разом подорожувати, зранку дарувати один одному усмішку і бажати щастя.
Хочу створити гармонійну сім'ю з...  Посмотреть →