Відвідати цю Анкету   Авторські СТАТТ...  Дата створення: понеділок, 30 березня, 2015 - 21:20

Сама рідкісна історія поцілунку

Українська
id1009365268 Звичай, Любов, Поцілунок, Сама рідкісна історія поцілунку, Щастя

Як вважають багато істориків, що займаються вивченням питань що стосуються відносин між людьми, що історія поцілунку почалася з звичайного прояви тепла і ласки матері до своєї дитини. Вперше про поцілунок було згадано в індійському ведичному трактаті 15 століття до нашої Поцілункової ери. У той далекий час Єгиптяни теж знали про поцілунок, але що ось дійсно може здатися дивним це те, що Клеопатра велика спокусниця ніколи нікого не цілувала і себе не дозволяла цілувати. А в Європі поцілунок став відомий завдяки Олександру Македонському, коли той повернувся з походу на Схід.

За іншою версією вважається, що історія поцілунку починається ще з 2-го століття до нашої ери - коли первісний народ поклонявся різним божествам, які на знак вшанування цілували священні амулети і приносили дари древнім богам.

Також існує думка, що історія поцілунку почалася на початку 5 в кінці 6 століття у Франції як знак прояву почуттю між жінкою і чоловіком.

«Поцілункові» звичаї

Ще в давнину кожен народ створив свої звичаї тісно пов'язані з поцілунком, а деякі зберегли їх і до наших днів.

Наприклад, в Стародавньому Римі людина, що йшла по вулиці, повинна була поцілувати того кого зустріла по вулиці. Звичаї поцілунку родичів або знайомих, а й простих перехожих, кравців і торговців на ринку. У середньовічній Італії, якщо молода людина поцілував дівчину на очі у всіх, то вона ставала його нареченою.

І ще один не менш цікавий факт з історії поцілунку - вітальний поцілунок відрізнявся не тільки по тому, як люди ставляться один до одного, але і по соціальному класу. Наприклад, людину що стоїть з тобою на одному щаблі дозволялося цілувати в губи, а тих, хто вище на клас - цілували руки, високопоставлених осіб - цілували в коліно. Служителям церкви дозволялося цілувати тільки ноги. Також поцілунок в ноги існував в Індійського народу - це символ покірності і покори.

Північні народи на знак поцілунку доторкаються один до одного кінчиками носів, так як поцілунок губами при такій низькій температурі просто неможливий. Африці досі живуть племена, які в місце звичайного і так звичного для нас поцілунку обнюхують один одного. У Китаї любляча пара притискається один до одного щокою, а в Гамбії чоловік долоньку коханої жінки притискає до свого носа.

А ось ще одна задоволена цікава традиція з історії поцілунку - по закінченню написання листа ставили хрестик для поцілунку. Кажуть, що даний звичай з'явився ще в Середньовіччі, коли багато громадян були неписьменними. Тому в місце свого підпису в різних паперах ставили хрестики, які потім слід було поцілувати в знак щирих і благочестивих намірів.

Навіть не дивлячись на те, що багато країн в наш час стали ставитися до поцілунку більш лояльно, все-таки ще залишилися такі країни, де дану дію краще на показ не виставляти. Тому перш ніж відправитися відпочивати, скажімо, в Корею, Тайвань, Китай, Японію чи Індію краще заздалегідь дізнатися про тутешні традиціях. Це врятує вас від неприємних ситуацій і допоможе не образити почуття корінних жителів.

Крім традицій існує також і «мова поцілунків». Так, наприклад:

- Поцілунок в шию - означає, що ваш шанувальник хоче з вами близькості;

- Поцілунок в лоб - значить його почуття до вам не більше батьківські;

- Поцілунок в руку - означає, що ви для нього предмет для схиляння;

- Поцілунок в щоку - означає просто дружбу;

- Поцілунок в губи - звичайно ж, означає любов!

Чому люди цілуються?

Цілуються людей зараз можна зустріти всюди: на лавках у парках, в маршрутках, в аеропорту, та й просто на вулиці. Хтось, побачивши цілується парочку, посміхається, комусь це не подобається, а комусь просто байдуже. Так що ж є такого в поцілунку, що змушує людей цілуватися? І чому їм це так подобається? З історією поцілунку ми розібралися, так давайте ж тепер розберемося, що таке поцілунок і яку таємницю він приховує?

Поцілунок - це один з приємних)) способів висловити свої емоції, почуття і бажання. Адже поцілунок може бути ніжним, дружнім, а також з його допомогою ми проявляємо свою любов, повагу і прихильність до друзів і рідних. Крім того як стверджують вчені - люди, які часто цілуються, живуть довго, так як він приносить користь здоров'ю.

Замовити Активацію

Після проведення наукових вивчень було виявлено, що в момент поцілунку у людини виробляється гормон щастя або як його ще називають - ендорфін. Даний гормон діє на людину заспокійливо і розслабляючи, як би занурюючи людей під час поцілунку в стан щастя. Так само організм під час поцілунку, як і під час заняття любов'ю викидає - окситоцин. Даний гормон впливає на інтимні стосунки партнерів. Висновок напрошується такий, що під час поцілунку між людьми відбувається біологічний контакт. Вазопресин - гормон, який здатний викликати статевий потяг і підвищити ритм пульсу.

Так само за допомогою поцілунку можна з'ясувати, чи добре вам з цією людиною буде в ліжку. І це нам підкаже запах і смак слини.

 
Оцінка: 5 (голосів 22)
Назад