Відвідати Анкету користувача Авторські СТАТТІ ПОРАДИ від Зоряни Володимирівни   Авторські СТАТТ...  Дата створення: субота, 31 березня, 2018 - 20:38

Що робить чоловіка привабливим в очах жінки на сайті Dvi Zirky?

Назад
Українська
Що робить чоловіка привабливим в очах жінки на сайті Dvi Zirky?

Жінки люблять шанобливе ставлення

Представниці прекрасної статі вважають за краще шанобливе ставлення з боку чоловіків. Якщо чоловік ставиться до жінки з повагою, то вона завжди це оцінить - будь то манірна пані в супермаркеті, сміхотлива сусідка або обожнювана супутниця життя. Зайве протекційне, поблажливе ставлення зверхньо часто негативно сприймається жінками. Чим розумніша і цікавіше дама, тим вище для неї значення шанобливого ставлення. Хочете познайомитися саме з такою ідеальною жінкою? Тоді ведіть себе (і мисліть) відповідно.

 Жінки люблять гумор

Не самий дотепний жарт, типу «колобок повісився», навряд чи змусить серце дами битися сильніше. Але жінки дійсно віддають перевагу чоловікам, які можуть поставитися до багатьох ситуацій з гумором, не сприймають життєві негаразди близько до серця і вміють добре посміятися в тому числі над собою. Психолог Сем Оуен пояснює це так: гарне почуття гумору показує, що людина розумна. А значить (десь в глибинах свідомості) жінки розуміють, що з вашою допомогою можуть передати дітям відмінні гени.
 Жінки особливо цінують моменти, коли увага чоловіка повністю віддана їм.

 Жінки люблять увагу

Якщо жінці доводиться по кілька разів повторювати своє питання перед тим, як її обранець на нього відповість, або якщо чоловік вважає знаки уваги надмірністю, такі стосунки приречені. Жінки люблять і особливо цінують моменти, коли увага чоловіка повністю віддана їм. Не менш важливо, коли ви робите приємні речі без нагадування. Букет квітів до важливої ​​дати, про яку довелося десять раз нагадати, не приносить справжнього задоволення.
Не скупіться на скромні знаки уваги - несподіваний букет квітів багато скаже про ваше ставлення до коханої. Дайте жінці відчути, що вона улюблена і бажана, а вам приносить справжнє задоволення робити її щасливою.

 Жінки люблять вдячних слухачів

Головна помилка чоловіків - намагатися завести розмову на ті теми, які здаються їм жіночими: одяг, косметика, магазини, плітки. По-перше, навряд чи з вас вийде цікавий співрозмовник (для цього у жінок є подружки). Крім того, жінки добре відчувають відсутність інтересу у співрозмовника: їм важливо бачити очі чоловіка і відчувати, що вони говорять «не в порожнечу».
Вихід? Не мислити стереотипами. Залиште теми, в яких нічого не розумієте, але і не починайте розмову про те, що очевидно не викличе у жінки відгуку. Почніть з загальних історій: говоріть про кіно, музику, улюблену їжу, виставки та книги. Такі теми допоможуть вам обом знайти цікаве русло для бесіди, а спілкування принесе задоволення вам обом.

 Жінки люблять чоловіків

Ну і в кінцевому рахунку, зізнаємося, що жінки просто люблять чоловіків. Такими, якими вони є: чутливими і розуміючими, щедрими і успішними, мужніми і сильними, уважними і вдячними, брутальними і романтичними, а головне, люблячими.

Оцінка: 5 (голосів 7)