Zoryana Volodymyrivna

See more

With whom I want to meet: 
З одинокими чоловіками і жінками, які мають бажання створити щасливу, гармонійну сім'ю, а я в свою чергу в міру своїх можливостей і знань допоможу втілити мрію в реальність.
About yourself: 

Я і прекрасна команда "Dvi Zirky", створили цей чудовий Сайт Знайомств, де Ви знайомитеся, ділитеся досвідом і порадами. Колись в давнину люди орієнтувалися по зірках, зараз - Зірками називають людей, які досягли успіху в кіно, на естраді, в житті. Кожна людина заслуговує на признання і бути Зіркою в своєму житті - і маленька дитина, яка вчиться жити, і батьки, які її виховують, і вчителі, які вчать, і продавці, які продають, і хлібороби, які вирощують пшеницю, і прибиральниця, яка прибирає, і водій, і слюсар, і лікар, інженер - можна перерахувати всі професії і кожна є по своєму геніальна, і геніальні люди, які мудро і впевнено ідуть по життю.

       Місія Академії Сім'ї "Дві Зірки" -  допомогти зустрітися двом людям, чоловікові і жінці, і створити щасливу сім'ю, створити свої орієнтири по життю, орієнтуватися на Зірку Щастя І Любові, на Зірку Поваги і Розуміння і дати зрозуміти кожній людині, вона достойна на саме найкраще в цьому житті, вона є Зірка впершу чергу для себе і своєї сім'ї, родини.

Для нас, кожна людина - Зірка, неповторна, унікальна, як зорі на небі. Зірок багато, як і людей, а як зустріти свою Одну і Неповторну? Щоб впізнати Свою Любов був створений Метод Дуосідера, цей Метод створювався з практики роботи з чоловіками і жінками. Було видно на практиці, які поради дійсно є слушними, щоб рухатися в напрямку до Свого Щастя.

Наш підхід до кожної людини, гнучкий і простий одночасно, в кожної людини своя мрія, своє бачення щастя, своє бачення майбутньої сім'ї, для кожної людини є пара, треба тільки вміти її зустріти, впізнати, щоб бути щасливому до глибокої старості - це і є Метод 'Дуосідера", він не є панацеєю, він є вашою допомогою в пошуці Вашої Другої Половинки, чоловік доповнює жінку, а жінка чоловіка - коли вони в парі крокують по життю. Де є Любов - там є Щастя, де є Щастя - є Здоров'я і Довголіття. В свою чергу Ми Вам  допоможемо скорегувати свої дії, так, щоб зустрітися з Вашою Половинкою, в міру своїх можливостей.

З повагою і найкращими побажаннями Прекрасна Команда "Dvi Zirky".

Children: 
Have children, live together
Financial position: 
Have my own business
Education: 
two or more higher educations
Languages: 
Українська
Русский
Deutsch
Personal priority: 
Family and children
Important in others: 
Kindness and honesty
Views on smoking: 
Neutral
Views on alcohol: 
Neutral
Daily Diet: 
Lark (I like to get up early)