Your Happy Reviews - 12dz.com

If you would like to share their life experiences with other people who just like you ever come to this website to meet with your significant other. Or express their views on dating on the site www.12dz.com

We thank you for Your reviews. We perfect for you! 

All your comments, suggestions and questions write on e-mail: info@12dz.com

We remind you! All your comments are published under the rules, of the site namely reviews offensive character and using the profanity, reviews and advertising character - not published !.  

 

HAPPY REVIEWS
alteSvit.com
 • Олександр і Ксенія

  Шановний персонал Dvi Zirky,

  На початку 2017 року я став передплатником цього сайту і в той момент поняття не мав, що зустріну жінку свого життя. Після 2 місяців щоденного спілкування, ми вирішили зустрітися особисто.

  Першим місцем призначення була Італія,

  і ця дивовижна поїздка була для нас тільки початком цієї прекрасної історії, з упевненістю можна сказати, самої кращої події в нашому житті. Ми продовжували часто зустрічатися і вчора відсвяткували 1 місяць з часу нашого весілля, яке відбулося в ПунтоКане. Ксенія приїжджає в Канаду і ми незабаром почнемо жити разом.

  Коротко, я б хотів подякувати всьому персоналу сайту Dvi Zirky,

  так як з тих пір, як я почав на ньому шукати дівчину своєї мрії, я зрозумів, наскільки важливий цей сайт для одиноких, це дійсно потужний сайт, який з'єднує одиноких людей, для нас це був той зв'язок, який був необхідний кожному з нас в житті.
  Дякую за Вашу порядність і за те, що зробили наш союз можливим.

  Ми вам вдячні. Всього самого найкращого,

  Олександр з Калгарі (Канада) і Ксенія з Рівного (Україна)
Average: 5 (30 votes)
Reviewed published: Wednesday, 7 February, 2018 - 14:30
views 627